Ochtend Yoga en meditatie
De energie in de ochtend is meer ‘sattvic’: helder, fris, meer in balans. Als we yoga en meditatie vroeg in de ochtend beoefenen, brengen we deze balans en mentale helderheid heel bewust in onze dag. Zo trainen we onze geest om met meer aanwezigheid onszelf en anderen te ontmoeten. Yoga en meditatie in de ochtend is een krachtige start waar we de tijd nemen om los te komen van de dagelijkse patronen en meer ruimte te ervaren.
Tijdens deze ochtend-les beginnen we met het lichaam: langzame en effectieve bewegingen, gebaseerd op Vinyasa yoga. De beweging is ondersteunend voor onze pranayama en meditatie beoefening. Pranayama, ademhalingstechnieken, maken de weg vrij voor meditatie. We eindigen met een langere, begeleide meditatie en zitten het laatste gedeelte van de les samen in stilte.
Deze les is voor iedereen die geïnteresseerd is in yoga & meditatie, je kunt meedoen ongeacht of je al ervaring hebt met mediteren of niet. We besteden aandacht aan een goede manier van zitten en ondersteuning voor het lichaam. Meditatie geeft de mogelijkheid om losser te komen van onze gedachten, en te oefenen in het hier en nu te komen. Het gaat er niet om hoe goed we stil kunnen zitten of zelfs dat we stilte moeten ervaren. We trainen onze aandacht en dat proces is het belangrijkste. Daar komt geduld, kennis en compassie bij – elementen die terugkomen in de les.







